Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Workshop Vintechnieken

22 januari @ 19:00 - 23:00
€35.00

Aalscholvers Vintechieken Workshop

Wil je met meer controle en precisie door het water bewegen? Tijdens de Vintechieken Workshop bij Duikcentrum de Aalscholvers leer je verschillende vintechnieken die je duiken efficiënter, rustiger en eleganter maken. Of je nu achteruit wilt zwemmen, een strakke draai wilt maken of gewoon minder stofwolken wilt veroorzaken: met de juiste technieken krijg je maximale controle over je bewegingen.

Gebruik makend van een neutrale trim, buoyancy en vintechnieken beheers jij aan het einde van de avond ook de motoriek die nodig is om o.a. achteruit te zwemmen. GUE instructeurs Martijn Blommaert, Rick van Beerendonk, Richard van de Logt en Paul Berkhout verzorgen deze workshop vintechnieken, waardoor je direct een kijkje in de keuken van GUE krijgt.

In deze workshop besteden we aandacht aan:

  • Frogkick – de efficiënte en milieuvriendelijke slag voor elke duik.

  • Backkick – achteruit zwemmen voor ultieme controle in krappe ruimtes.

  • Helicopter turns – soepel en precies draaien zonder positie te verliezen.

  • Combinatie & toepassing – wanneer je welke slag het beste gebruikt.

Met deze vaardigheden duik je niet alleen mooier en efficiënter, maar bescherm je ook het onderwaterleven beter doordat je minder sediment verstoort.

De Vintechieken Workshop sluit naadloos aan op de Buoyancy Workshop. Eerst je drijfvermogen en stabiliteit verfijnen, daarna je voortstuwing perfectioneren – zo ontwikkel je stap voor stap de volledige controle over je duiken.

Meld je nu aan voor de Vintechieken Workshop en ervaar hoeveel verschil de juiste techniek maakt!

IMG_4156

Gebruik makend van een neutrale trim, buoyancy en vintechnieken beheers jij aan het einde van de avond ook de motoriek die nodig is om o.a. achteruit te zwemmen. GUE instructeurs Martijn Blommaert, Rick van Beerendonk, Richard van de Logt en Paul Berkhout verzorgen deze workshop vintechnieken, waardoor je direct een kijkje in de keuken van GUE krijgt.

Flutter-Seq1-4
Workshop duur:

1,5 uur theorie, field drills
1-1,5 uur zwembadles

Voor wie?

De workshop is geschikt voor iedereen met een duikbrevet.

Kosten:

De kosten bedragen slechts € 35,- incl. koffie/thee en entree voor het zwembad. Apparatuur is eventueel te huur, graag vragen we je om dit vooraf te reserveren.

Aantal plaatsen:

24

Voor meer informatie en/of inschrijving, stuur een mailtje naar danielle@aalscholvers.nl

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Vintechnieken
35.00
Onbeperkt

Gegevens